Beach chair 2-seater Beach Indoor Sofa made of rattan
€980.00
Available, delivery time: 2-5 days
Product number:
165-19
Our payment methods:
**Final prices may differ, due to possible recalculations in the shopping cart.
Gratis Versand
Nachhaltig
14 Tage Geld zurück
Product information "Beach chair 2-seater Beach Indoor Sofa made of rattan"
Our cozy indoor Strandkorb made of rattan, a large two-seater. The natural rattan sofa captivates with its great look and brings vacation vibes to your home. The comfortable cushions invite relaxation and make the Strandkorb Beach the perfect feel-good spot.
| fabric: | 100% Polyester |
|---|---|
| manufacture: | handcrafted |
| product: | rattan sofa |
| seat height: | 48cm |
| surface: | laquered |
| Breite: | 140cm |
| Tiefe: | 77cm |
| Höhe: | 156cm |
| Material: | Natur Rattan |
| Farbe: | Boondott |
| shipping method: | freight forwarding |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Krines Rattan
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Das könnte dir gefallen
Geprüfte Qualität