Japanese stone lantern light made of cast stone
€259.00
Available in 90 days, delivery time 1-3 days
Product number:
G5-C4SA-E4ZT
Our payment methods:
Gratis Versand
Nachhaltig
14 Tage Geld zurück
Product information "Japanese stone lantern light made of cast stone"
Create your own dream garden with our large cast stone garden lamp. The lamp is weatherproof and frost-resistant, and thus provides a wonderful view in your home garden all year round.
| product: | stone lamp |
|---|---|
| Breite: | 32cm |
| Tiefe: | 32cm |
| Höhe: | 81cm |
| Weight: | ca. 80KG |
| Material: | Steinguss, Naturstein |
| Farbe: | Anthrazit |
| shipping method: | freight forwarding |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Krines Rattan
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Das könnte dir gefallen
Geprüfte Qualität