Lowboard TV 150cm teak wood
€489.00
Available in 90 days, delivery time 2-5 days
Product number:
4432
Our payment methods:
Gratis Versand
Nachhaltig
14 Tage Geld zurück
Product information "Lowboard TV 150cm teak wood"
Wooden lowboard with three drawers and three open compartments. The solid lowboard is made of teak wood and can be wonderfully used in the living room as a TV stand. With a width of 150 cm, the lowboard is also well suited for large TV sets.
| product: | TV Board |
|---|---|
| surface: | Natur |
| Breite: | 150cm |
| Tiefe: | 50cm |
| Höhe: | 56cm |
| Material: | Teak |
| Farbe: | Natur |
| shipping method: | freight forwarding |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Krines Rattan
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Das könnte dir gefallen
Geprüfte Qualität