Relaxchair made of rattan - Fifties armchair
€269.00
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
4365
Our payment methods:
Gratis Versand
Nachhaltig
14 Tage Geld zurück
Product information "Relaxchair made of rattan - Fifties armchair"
A comfortable body-shaped chair with a great design. The simple rattan armchair fifties is a real handcrafted piece and delights as a chic seating space in the living room or on the terrace.
| manufacture: | handcrafted |
|---|---|
| product: | rattan chair |
| seat height: | 36cm |
| seat width: | 50cm |
| surface: | laquered |
| Breite: | 63cm |
| Tiefe: | 76cm |
| Höhe: | 76cm |
| Material: | Natur Rattan |
| Farbe: | Manau |
| shipping method: | DHL, freight forwarding |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Krines Rattan
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Das könnte dir gefallen
Geprüfte Qualität