Round flower basket made of natural rattan with a carrying handle
€35.00
Product number:
4025-001
Our payment methods:
Gratis Versand
Nachhaltig
14 Tage Geld zurück
Product information "Round flower basket made of natural rattan with a carrying handle"
Round rattan basket with a tall bail handle. The woven basket is robustly constructed and is perfect for any gardening work, for mushroom picking, or for decorative purposes.
- sturdy rattan basket
- with bail handle
| manufacture: | handcrafted |
|---|---|
| product: | basket |
| Breite: | 55cm |
| Tiefe: | 52cm |
| Höhe: | 39cm |
| Material: | Natur Rattan mit Schale |
| Farbe: | Koobo Grau |
| shipping method: | DHL |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Krines Rattan
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Zeller Str. 13
97522 Sand a. Main
Tel.: 0952482300
E-Mail: info@krines-rattan.de
Das könnte dir gefallen
Geprüfte Qualität